Перекладасти

Портфоліо

Вітаю!Ви потрапили на сторінку мого портфоліо. 
Я - Іщенко Леся Олексіївна. 
За фахом - учитель фізики, математики, інформатики та обчислювальної техніки середньої школи. 
По факту викладаю математику у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №33 імені Василя Симоненка.
Мій професійний девіз: "Творчість народжує особистість"

Спочатку хочу, щоб кожен із Вас усвідомив, що ж таке потрфоліо. Дякуючи всемогутній Вікіпедії,  це буде зробити неважко. Отже, цитую: "Портфо́ліо або збірка (широке портфоліо) виконаних робіт та напрацювань певної особи (компанії). Мета портфоліо: накопичення досягнень, відслідковування професійного прогресу, представлення діяльності і професійного розвитку за окремий проміжок часу. Стандартів оформлення не існує. Головне - логічна послідовність"  "Веб-портфолио (веб-портфель, web-portfolio) — это веб-базированный ресурс, который отражает рост учебных или профессиональных достижений владельца."

А тепер, про те, що таке резюме, адже багато людей плутають його з портфоліо. І знову Вікіпедія: "Резюме - це коротке узагальнення найважливіших відомостей про особу. Зокрема в ньому подаються дані про освіту, професійний досвід, а також основні біографічні дані. На відміну від автобіографії, резюме характеризується граничним лаконізмом і дає людині змогу, влаштовуючись на роботу, повідомити про себе те, що вона вважає за найнеобхідніше, аби справити на роботодавця приємне враження про себе як потенційного працівника." 

Хто уважно прочитав, той зрозумів, що мій блог - це і є моє портфоліо за сумісництвом. Блог було створено у 2012 році, тому на різних його сторінках Ви можете побачити всі результати та наробки моєї професійної діяльності. І для мене не головне, що і в який час людина закінчила, яку нагороду отримала. Головне те, що людина робить в своїй професії. 
Тому, ходіть по сторінках, клікайте на тексти, що виділено синім, і Ви побачите багато чого схованого і цікавого. 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар